POWRÓT

Przesuwne drzwi chowane w ścianę

     Oferujemy drzwi przesuwne chowane w ścianę, które są idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, salonów i miejsc w których pragniemy zagospodarować miejsca obok futryn. Takie rozwiązanie łączy pełną funkcjonalność drzwi tradycyjnych z minimalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej. W przeciwieństwie do systemu tradycyjnego możemy aranżować ściany w dowolny sposób również w miejscu, gdzie chowają się drzwi.

 

     Skrzydło po otwarciu całkowicie chowa się w ścianie. Takie drzwi wymagają jednak wczesnych decyzji – najlepiej zaplanować je na etapie projektu lub przynajmniej przed wzniesieniem ścian działowych.

Aby można je było zamontować bez wyburzania ścian, konieczne jest pozostawienie odpowiedniego otworu drzwiowego o co najmniej dwukrotnej szerokości planowanego skrzydła. Do montażu takich drzwi służą specjalne systemy.

26 marca 2017
13 kwietnia 2017
     W życiu każdego z nas przychodzi taka chwila, kiedy zmuszeni jesteśmy podjąć tą niejednokrotnie niełatwą decyzję. Decyzję, które drzwi wybrać do naszego domu. Na początku dla jasności wyjaśniamy z czego
26 marca 2017
     Oferujemy drzwi przesuwne chowane w ścianę, które są idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, salonów i miejsc w których pragniemy zagospodarować miejsca obok futryn. Takie rozwiązanie łączy pełną funkcjonalność drzwi tradycyjnych

© Copyrights 2017 DOORTECH Drzwi Drewniane. Wszystkie prawa zastrzeżone.  Created by  

KATALOG PDF

FACEBOOK    

Zadzwoń! +48 512 766 061

kontakt@e-doortech.pl

​​​ 512 766 061

WYCENA ON-LINE