POWRÓT

Jakie drzwi wybrać?

     W życiu każdego z nas przychodzi taka chwila, kiedy zmuszeni jesteśmy podjąć tą niejednokrotnie niełatwą decyzję. Decyzję, które drzwi wybrać do naszego domu. Na początku dla jasności wyjaśniamy z czego składa się zestaw z drzwiami: skrzydło drzwiowe, ościeżnice składające się z trzech pasujących do siebie elementów, łączniki do ościeżnic, zawiasy oraz ew. listwy maskujące czy zamek.

   

     A więc jakie powinny być drzwi? To zależy od naszych zasobów finansowych, potrzeb oraz oczekiwań. Przede wszystkim odpowiednie drzwi muszą być solidne, stylowe i nie oszukujmy się - niedrogie. Idealnym rozwiązaniem są nasze drzwi drewniane produkowane na wymiar. Oferujemy szeroką gamę wzorów i kolorów, oraz gwarantujemy, że dopasujemy się do Twoich potrzeb. Polecamy zapoznać się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz to, czego szukasz. Jeżeli obecnie nie posiadamy drzwi, które by Ciebie interesowały skontaktuj się z nami, a na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie idealne dla Ciebie. 

 

MONTOWAĆ SAMEMU, CZY ZATRUDNIĆ EKIPĘ?

 

     Odpowiedź jest dosyć prosta - jeżeli posiadasz pewne umiejętności oraz smykałkę do majsterkowania, a najlepiej masz już jakieś samodzielnie zamontowane drzwi za sobą - przeczytaj nasz artykuł MONTAŻ DRZWI KROK PO KROKU, jeśli jednak nie masz o tym zielonego pojęcia, a mimo wszystko chcesz zostać bohaterem w swoim domu - nie zapomnij, że drzwi zaleca się montować po ułożeniu podłóg oraz ówczesnym przygotowaniu ścian. Pamiętaj też o dokładnym zmierzeniu otworu drzwiowego i grubości ścian, by dopasować idealnie ościeżnice. Bardzo ważna jest również kwestia, w którą stronę chcemy drzwi otwierać, żeby uniknąć ewentualnych komplikacji.

 

Udanych zakupów,

DOORTECH

 

13 kwietnia 2017
13 kwietnia 2017
     W życiu każdego z nas przychodzi taka chwila, kiedy zmuszeni jesteśmy podjąć tą niejednokrotnie niełatwą decyzję. Decyzję, które drzwi wybrać do naszego domu. Na początku dla jasności wyjaśniamy z czego
26 marca 2017
     Oferujemy drzwi przesuwne chowane w ścianę, które są idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, salonów i miejsc w których pragniemy zagospodarować miejsca obok futryn. Takie rozwiązanie łączy pełną funkcjonalność drzwi tradycyjnych

© Copyrights 2017 DOORTECH Drzwi Drewniane. Wszystkie prawa zastrzeżone.  Created by  

KATALOG PDF

FACEBOOK    

Zadzwoń! +48 512 766 061

kontakt@e-doortech.pl

​​​ 512 766 061

WYCENA ON-LINE