POWRÓT

Przesuwne drzwi chowane w ścianę

     Oferujemy drzwi przesuwne chowane w ścianę, które są idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, salonów i miejsc w których pragniemy zagospodarować miejsca obok futryn. Takie rozwiązanie łączy pełną funkcjonalność drzwi tradycyjnych z minimalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej. W przeciwieństwie do systemu tradycyjnego możemy aranżować ściany w dowolny sposób również w miejscu, gdzie chowają się drzwi.

 

     Skrzydło po otwarciu całkowicie chowa się w ścianie. Takie drzwi wymagają jednak wczesnych decyzji – najlepiej zaplanować je na etapie projektu lub przynajmniej przed wzniesieniem ścian działowych.

Aby można je było zamontować bez wyburzania ścian, konieczne jest pozostawienie odpowiedniego otworu drzwiowego o co najmniej dwukrotnej szerokości planowanego skrzydła. Do montażu takich drzwi służą specjalne systemy.

26 marca 2017
13 kwietnia 2017
Domyślna treść artykułu.W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.
13 kwietnia 2017
     W życiu każdego z nas przychodzi taka chwila, kiedy zmuszeni jesteśmy podjąć tą niejednokrotnie niełatwą decyzję. Decyzję, które drzwi wybrać do naszego domu. Na początku dla jasności wyjaśniamy z czego...

© Copyrights 2017 DOORTECH Drzwi Drewniane. Wszystkie prawa zastrzeżone.  Created by  

KATALOG PDF

Kontakt Doortech Drzwi Drewniane Damian Domaszewski kontakt@e-doortech.pl

​​​ 512 766 061