POWRÓT

Jakie drzwi wybrać?

     W życiu każdego z nas przychodzi taka chwila, kiedy zmuszeni jesteśmy podjąć tą niejednokrotnie niełatwą decyzję. Decyzję, które drzwi wybrać do naszego domu. Na początku dla jasności wyjaśniamy z czego składa się zestaw z drzwiami: skrzydło drzwiowe, ościeżnice składające się z trzech pasujących do siebie elementów, łączniki do ościeżnic, zawiasy oraz ew. listwy maskujące czy zamek.

   

     A więc jakie powinny być drzwi? To zależy od naszych zasobów finansowych, potrzeb oraz oczekiwań. Przede wszystkim odpowiednie drzwi muszą być solidne, stylowe i nie oszukujmy się - niedrogie. Idealnym rozwiązaniem są nasze drzwi drewniane produkowane na wymiar. Oferujemy szeroką gamę wzorów i kolorów, oraz gwarantujemy, że dopasujemy się do Twoich potrzeb. Polecamy zapoznać się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz to, czego szukasz. Jeżeli obecnie nie posiadamy drzwi, które by Ciebie interesowały skontaktuj się z nami, a na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie idealne dla Ciebie. 

 

MONTOWAĆ SAMEMU, CZY ZATRUDNIĆ EKIPĘ?

 

     Odpowiedź jest dosyć prosta - jeżeli posiadasz pewne umiejętności oraz smykałkę do majsterkowania, a najlepiej masz już jakieś samodzielnie zamontowane drzwi za sobą - przeczytaj nasz artykuł MONTAŻ DRZWI KROK PO KROKU, jeśli jednak nie masz o tym zielonego pojęcia, a mimo wszystko chcesz zostać bohaterem w swoim domu - nie zapomnij, że drzwi zaleca się montować po ułożeniu podłóg oraz ówczesnym przygotowaniu ścian. Pamiętaj też o dokładnym zmierzeniu otworu drzwiowego i grubości ścian, by dopasować idealnie ościeżnice. Bardzo ważna jest również kwestia, w którą stronę chcemy drzwi otwierać, żeby uniknąć ewentualnych komplikacji.

 

Udanych zakupów,

DOORTECH

 

13 kwietnia 2017
13 kwietnia 2017
Domyślna treść artykułu.W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.
13 kwietnia 2017
     W życiu każdego z nas przychodzi taka chwila, kiedy zmuszeni jesteśmy podjąć tą niejednokrotnie niełatwą decyzję. Decyzję, które drzwi wybrać do naszego domu. Na początku dla jasności wyjaśniamy z czego...

© Copyrights 2017 DOORTECH Drzwi Drewniane. Wszystkie prawa zastrzeżone.  Created by  

KATALOG PDF

Kontakt Doortech Drzwi Drewniane Damian Domaszewski kontakt@e-doortech.pl

​​​ 512 766 061